Pasaulio spauda ir elektroninė žiniasklaida mirgėte mirga žiniomis apie tas baisybes, kurias patiria vaikai visame pasaulyje. Badas, skurdas, psichologinė ir fizinė prievarta, vergiškas darbas, nepriežiūra, ligos, stichinės nelaimės ir galiausiai mirtys…  Suprantama, ne tik pavieniai žmonės, bet ir įvairios organizacijos skaudžiai reaguoja į šią realybę. Ne išimtis yra ir religinės konfesijos, bažnyčios.  Tačiau šių faktų akivaizdoje jų apeliavimas į dievo visagalybę ir meilę „mažutėliams“  sukelia ir nusivylimo kartėlį, ir nepasitikėjimą pačia religijos doktrina.

Tai rodo ir  portalo Strong Intelligent Women Choosing Equality & Freedom Instead Of Religion pateikiama vaikų mirčių statistika, jos komentaras bei paveikslėliai. Šia medžiaga su feisbuko draugais pasidalino grupės „Lietuvos ateistai“ narė Vera Volkova, palydėdama jį žodžiais: „Geras atsakymas tiems, kurie sako: pasimelsk, dievas visagalis!“

How many christians would allow the reality of this pic to occur, if they had the powers and ability of a god? I would hope…not many. If their Jesus was real, why would he? The fictional gods of religions have less morals than the men who invented them.

Vertimas į lietuvių kalbą

Brangus Dieve,
Šiais metais:
2,5 milijonai vaikų gyvena su ŽIV.
Apskaičiuota, kad ŽIV užsikrės dar 400 000 vaikų.
30 vaikų mirs nuo AIDS kas valandą.
175 000 vaikų susirgs vėžiu.
96 000 vaikų mirs nuo vėžio.
1,5 milijono iki 5 metų amžiaus vaikų mirs nuo viduriavimo.
175 000 nuskęs.
260 000 vaikų žus automobilių avarijose.
45 000 mirs apsinuodiję.
96 000 vaikų sudegs  ugnyje negyvai.
47 000 vaikų bus nužudyti arba nusižudys.

Kodėl taip nekenčiate vaikų?

Kiek krikščionių, jei jie turėtų dievo galias ir gebėjimus, realybėje galėtų leisti šioje žinutėje  išvardytas  nelaimes? Tikiuosi… nedaug. Jei jų Jėzus tikras, kodėl jis tai leidžia? Išgalvoti religijų dievai  turi daug mažiau moralės, nei juos išgalvoję žmonės.