Šį paveikslėlį į savo feisbuko paskyrą įkėlė  Gytis Tautkevičius. Jis parašė ir komentarą šiai mokslinio žurnalo iliustracijai bei nurodė  vienos tarptautinės ateizmo  svetainės adresą. Kviečiu visus pasisakyti Gyčio paliestais klausimais bei apsilankyti jo nurodytoje svetainėje. J.M.

 

Gytis Tautkevičius

Mūsų egoizmas

Na, o mano komentaras nepasakys nieko nauja… Tiesiog mūsų egoizmas labai didelis ir esame per daug išpuikę pasaulio valdovai. Kaip senovėje valdovai, norėdami išsiskirti iš kitų, kildindavo save iš „dievų“,  taip ir mes, norėdami būti išskirtiniai, nepripažįstame savo akivaizdžios kilmės. Mano viena pažįstama pasakė, jog apie žmogaus kilmę žino tiek, kiek parašyta Šventajame Rašte. Aš tikrai gerbiu jos pasirinkimą kuo tikėti, bet tokių tikinčiųjų pagrindinė problema – tolerancijos stoka kitaip mąstantiems ir nuolatinės pastangos „atversti“ kitus. Tai kas geriau taiko Jėzaus Kristaus mokymą? Priešingą nuomonę gerbiantis ir daug ginčytis nenusiteikęs (nes beprasmiška) ateistas ar dievobaimingasis krikščionis, nusiteikęs visus atversti ir kartojantis: „Paminėsi mano žodį, tu dar patikėsi…”.
Tikrai manau jog mūsų visuomenės puikybė kiša koją pamatyti paprastus ir nesunkiai suvokiamus dalykus, kuriuos gali paaiškinti mokslas, ir čia nieko nėra ypatinga ir nėra jokio “slėpinio“ . Gytis Tautkevičius

Welcome to Atheist Republic! A Community for Atheists Worldwide

Atheist Republic is a growing group of godless heathens who provide community, resources, advocacy and encouragement for atheists all over the world.

atheistrepublic.com